CeyhunYılmaz

AnasayfaAnasayfa  TakvimTakvim  SSSSSS  AramaArama  Üye ListesiÜye Listesi  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş | 

pesimist ben

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
ceyhunyılmaz
üye
üye

İş/Hobiler : pesimist style
Lakap : pesimist
ruh hali :

MesajKonu: pesimist ben   Paz Ekim 19, 2008 1:11 am

Su salak dünyada salak insanlarin arasinda yapayalniz kalmis zavalli bir benim.. Çikara dayali dostluklar, sevdigine sadik olamayanlar, ben farkliyim diye orda burda salak salak hareketler yapan züppeler, herseyi bilen çok bilmisler, degersize köle olup degerliye bir gram deger vermeyen gerzekler, gören körler, isiten sagirlar, diline hakim olamayan dilsizlerin içinde yok olup gidiyorum YALNIZIM! .. Saçma sapan bir dünya saçma sapan bir düzen.. bas kaldiris mi bu? O zaman bas kaldiriyorum HERSEYE! Ben suyum ben buyum.. Siz ne olursaniz olun umrumda degil ben benim! .. Maskelerin ardina saklanmis içi disi bir olmayan insan müsvetteleri ve bunlara kanan saf insanciklara aciyorum.. ve böyle bir dünya istemiyorum alin dünyanizi verin dünyami.. ben sürkeli bunu anlatmaya çalisiyorum.. Kisaca "hayat mezarinda çürümüs pesimist bir zombi" iste ben buyum.. (çok mu sert oldu? Very Happy züe)

Aklima takildi: A kisisi B yi ekliyor.. B kisisi A yi kabul ediyor.. Hersey dogal.. Ama bu A kisisi gidip B ye "add için tesekkürler" diyor. Sonra B geliyor "Ekleme için thanks" diyor.. Eee ? .. Eeesi su.. A nin ekledigi B kisisi "ekledigin için tesekkürler" diyebilir.. fakat A gidip "kabul ettigin için tesekkürler" demesi lazim.. Ayni sey tamam ama bu daha dogru degil mi Very Happy .. Bu arada niye add için tesekkürler, ekleme için thanks diyoruz? ne güzel Türkçe konusabiliyoruz tamamini Türkçe yazsana dangalak! milliyetciyim diye degicinen ok okş gb gelimeleri kullanması beni güldürüyor. Very Happy .. tamam ben yine sustum :|
Kullanıcı profilini gör http://ceyhunclup.blogcu.com/
Admin
admin
admin

Kadın
ruh hali :
Tuttuğu Takım :

MesajKonu: Geri: pesimist ben   Ptsi Ekim 20, 2008 10:59 pm

dostum kalemine sağlık ....susma haykır içinde ne varsa...
paylaştığın için teşekkürler

pesimist ben
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası